درب شیشه ای سپکو

درب و حمام شیشه ای

درب و حمام شیشه ای

درب شیشه ای

در زمان های گذشته سایز درب ها بزرگ وباعرضی کم وبه شکل مستطیل ، مربع و دایره ای بود و اغلب از جنس فلزی و چوبی ساخته میشد برخلاف گذشته درب هایی که امروزه کاربرد دارد باعرض 80 تا 200 سانتی متر ساخته میشود،محدودیت ارتفاع نداره و عموما در بالای درب ها کتیبه ای نصب میشود.امروزه یکی از پر کاربردترین درب های سکوریت شیشه ای ،درب های شیشه ای دستی است که بسیار متنوع میباشد باتوجه به این که فضای کمتری اشغال میکند کاربری زیادی دارد درحال حاضر معماران حرفه ای و مهندسین ساختمان یکی از مواردی که در المان های طراحی و دیزاین خود خیلی مورد استفاد قرار میدهند درب شیشه ای است.

GLASS DOOR 2

 

تنوع بسیار در درب های شیشه ای:

درب شیشه ای سپکو از لحاظ میزان استفاده ،دوام و کاربرد وزیبایی بخش محیط به چند نوع تقسیم میشود.

انواع درب شیشه ای:

1-درب شیشه ای لولایی

2-درب شیشه ای کشویی

3-درب شیشه ای اسپایدری

4-درب شیشه ای اتوماتیک

5_درب شیشه ای توکار

6_درب شیشه ای ریلی

 

درب شیشه ای ریلی سپکو :

در گذشته درب های ریلی شیشه ای در یک فریم بازو بسته میشد.فریم ها دارای ظاهری ساده و Uشکل بودند و بردو نوع توکار و روکار دسته بندی می شدند درب شیشه ای توکار در داخل دیوار ودرب های روکار روی دیوار نصب می گردید.

درب شیشه ای کشویی سپکو:

دسته ای دیگر از درب های شیشه ای که برای کمدهای دیواری کمدهای بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد ومعمولا داخل یک ریل آلومینیم ویا استیل حرکت میکند وباعث و بازو بسته شدن درب میشود را درب شیشه ای کشویی گویند .مسئله ی بسیار مهمی که در این درب مطرح است و اهمیت زیادی دارد نوع یراق ریلی میباشد.نکته بسیار مهمی که در کارخانه سپکو افتخار بزرگی ست که نه تنها محصولات وقطعات خودرا مانند یراق ریلی از دیگر کشورها وارد نمی کند بلکه بزرگترین و مجهزترین تولید کننده در کشور میباشد که به دیگر کشورهای صادارات انجام میدهد کلیه خدمات ما توسط کارشناسان پر سابقه و با ضمانت خدمت شما کارفرمایان عزیز ارائه میشود .یراق آلات و شیشه های تولید شده در شرکت سپکو از لحاظ کیفیت ،زیبایی؛و تحمل وزن ،شهرت جهانی دارد. که در داخل کشور وخارج از کشور جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. شیشه های درب های کشویی از نوع سکوریت با ضخامت 10 میل و درجه تمپرد 700 است واز لحاظ ظاهری تنوع زیادی در طرح و رنگ شیشه دارند می توان از شیشه های دودی ، ساتینا، برنز ، شیشه های لمینت دولایه، شیشه های رنگی متلوکس، شیشه های رنگی متلاک، شیشه های رنگی لاکوبل و شیشه های شفاف استفاده کرد .

درب شیشه ای لولایی سپکو:

این نوع از درب های شیشه ای از رایج ترین و متداول ترین نوع درب است که از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی را به خود جذب نموده استو مانند درب منزل به صورت پروانه ای بازو بسته میشود درب های شیشه ای لولایی اقتصادی تر و هزینه ی کمتری نسبت به دیگر درب ها دارد .ورودی پاساژها ،درب های مغازه ها، دربالای ساختمان ها ،پاگردهای جلوی درب واحد و .....کاربرد دارد.

GLASS DOOR 3

 

حمام شیشه ای

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمام عرصه ها شاهد به وجود آمدن ایده های خلاقانه ای هستیم . یکی از عرصه هایی که پیشرفت تکنولوژی درون آن به خوبی دیده می شود صنعت ساختمان سازی و طراحی داخلی است . ایده های بسیار زیبا باعث ایجاد خانه هایی مدرن شده که نظر هر فردی را به خود جلب  می کند. قبلا در طراحی داخلی خانه بیشتر به طراحی حال و اتاق ها توجه میشده ولی امروزه حمام ها هم با طراحی های بسیار زیبا به عنوان یک جایگاه شیک درون هر خانه به آن نگاه می شود. حمام شیشه ای یکی از طراحی های زیبای حمام است.

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای

امروزه بیشتر افراد از حمام رفتن لذت می برند و تقریبا می توان گفت حمام در هر خانه ای بسیار مهم و مفید است و چون اکثر افراد از آن استفاده می کنند باید طراحی زیبایی داشته باشد .شما می توانید از کمترین فضای ممکن با استفاده از شیشه یک حمام شیشه ای درست کنید. حمام شیشه ای یک فضای مدرن و شیک است که امروزه در بیشتر ساختمان ها دیده می شود و مورد توجه افراد قرار گرفته است. درب های شیشه ای برای حمام به سرعت در حال گسترش هستند به طوری که شما در هر خانه مدرن و امروزی می توانید این طراحی درب شیشه ای را برای حمام را ببینید.

هزینه استفاده از شیشه برای حمام شیشه ای بسیار معقول و به صرفه است و هر فردی می تواند از آن استفاده کند. در خانه های امروزی که بسیار کوچک شده اند استفاده بهینه از فضا بسیار مد نظر قرار می گیرد و اینگونه حمام ها می تواند گزینه خوبی برای استفاده مناسب از فضا باشد. جنس درب های شیشه ای که برای حمام استفاده می شود از سکوریت است که بالاترین و بهترین کیفیت را دارد.

علت استفاده از حمام شیشه ای چیست؟

امروزه به دلیل کمبود جا در خانه ها و یا دلیل مهمتر آن زیبایی حمام ها از حمام شیشه ای استفاده می کنند. شرکت های زیادی در ایران وجود دارند که شیشه های حمام را تولید می کنند و یا طراحی حمام شیشه ای را انجام می دهند شما می توانید با مراجعه به آنها از قیمت مطلع شوید . میتوان گفت برای جداسازی حمام از قسمت های دیگر از شیشه استفاده می کنند. هوای حمام بسیار مرطوب است و همین جدا سازی باعث می شود که رطوبت و یا باکتری به نقاط دیگر خانه نرود.

شیشه های به کار رفته در حمام شیشه ای مانند دیوار هستند ولی با این تفاوت که از ورود نور و هوا به داخل حمام جلوگیری نمی کند. شیشه های به کار رفته در حمام های شیشه ای سبک هستند و به دلیل قاب دار بودن آنها محکم و با دوام می باشند. فریم که در اینگونه حمام ها به کار میرود ضد زنگ هستند و به راحتی زنگ نمی زنند.

مدل های مختلف و گوناگونی برای شیشه های حمام وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و علاقه خود هر مدل را که خواستید انتخاب نمایید و به کار ببرید. 

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای

 

درب شیشه ای حمام چیست؟

هر فردی به دنبال این است که از محیطی که دارد درون آن زندگی می کند لذت ببرد و محیطی زیبا و دلنشین داشته باشد . امروزه وسایل و تجهیزات زیادی هستند که به زیبا شدن محیط زندگی ما کمک می کنند . یکی از جاهایی که تقریبا می توان گفت انسان ها همه روزه با آن در ارتباط هستند حمام است . امروزه طراحان داخلی با استفاده از شیشه به زیباسازی حمام ها کمک می کنند. شیشه هایی که در حمام ها استفاده می شود نشکن و از جنس سکوریت هستند. شیشه یکی از مهمترین مواد برای زیباسازی فضا هستند که در طراحی های امروزه بسیار از آن استفاده می کنند. یکی از جاهایی که می توان از شیشه استفاده کرد درب شیشه ای حمام است . که این درب ها باعث می شود محیط حمام از محیط های دیگر جدا شود.

درب شیشه ای حمام

درب شیشه ای حمام

قبلا حمام ها از دیوارهای آجری و گچی درست می شدند ولی امروزه از درب شیشه ای حمام استفاده می کنند که بسیار به زیبا سازی محیط حمام و منزل کمک می کند. البته به جز منازل در مکان های عمومی مانند استخرها هم می توان از درب شیشه ای استفاده کرد و علاوه بر زیبا کردن محیط باعث ورود نور و هوا به داخل حمام ها شد. شما می توانید از درب شیشه ای حمام استفاده کنید که مات هستند و از بیرون دید ندارد.

درب شیشه ای به مدل های مختلفی دیده می شوند و وجود دارند. مدل های صاف ، گرد ، و.. از انواع مدل های درب هستند که شما با توجه به محیط و سلیقه خود می توانید از آنها استفاده نمایید. فریم هایی که در درب های شیشه ای به کار می روند ضد زنگ هستند و زنگ نمی زنند و همین باعث طولانی تر شدن عمر شیشه ها می شود.

مدل های درب شیشه ای حمام کدامند؟

در کشور ما ایران درب شیشه ای حمام تولید می شوند و با قیمت مناسب در اختیار افراد قرار می گیرند. اگر بخواهیم انواع مدل درب های شیشه ای را برای شما نام ببریم می توان گفت :

کابین دوش شیشه ای فریم دار صاف

کابین دوش شیشه ای فریم دار ریلی گرد

کابین دوش فریم لس لولایی صاف

کابین دوش شیشه ای فریم لس ریلی صاف از انواع این درب های شیشه ای هستند.

عده ای از افراد هستند که ترجیح می دهند که فقط از شیشه برای درب حمام استفاده نمایند ولی عده دیگری از افراد هستند که تمام حمام را به صورت شیشه ای درست می کنند که هر کدام زیبایی خود را دارند و از نظر هر فردی میتواند زیبا باشد. بهتر است از یک طراح داخلی برای طراحی حمام و یا دیگر نقاط منزل خود کمک بگیرید تا نتیجه زیباتری از کار خود بگیرید. در کشور ما افراد زیادی به تولید این شیشه ها مشغول هستند که همین امر باعث می شود شیشه از قیمت مناسب تری برخوردار باشد و برای استفاده بسیار به صرفه تر است. به گونه ای این طراحی ها انجام می شود که در موقع نصب و استفاده تقریبا می توان گفت در آمدن و شکستن شیشه غیر ممکن است. برای دریافت خدمات و قیمت می توانید به سایت مجموعه سپکو به نشانی :   www.sepcoal.com 

درب شیشه ای حمام

درب شیشه ای حمام