همه چیز در مورد نرده استیل 

اطلاعاتی در مورد نرده :

یکی از مراحل مربوط به تزئینات داخلی ساختمان، نرده به خصوص نرده استیل و نصب آن در قسمت راه پله است. نرده علاوه بر اینکه باعث امنیت در راه پله می‌شود، یک گزینه برای زیبایی و دکوراسیون راه پله هم می‌باشد. هدف اصلی از نصب نرده ایمنی برای افراد کم سن و سال و سالمندان می‌باشد. نرده در طرح _ رنگ _ مدل و جنس های مختلفی وجود دارد. چوبی _ فلزی _ استیل _ سنگی _ با لوله _ با قوطی از انواع نرده می‌باشد. سبک معماری ساختمان و نقشه آن به خصوص در قسمت راه پله تعیین کننده طرح نرده می‌باشد. خلاقیت طراح می‌تواند باعث ایجاد یک طرح جذاب شود و همین امر زیبایی خانه و ساختمان را چند برابر می‌کند. هر چه کیفیت ساخت بالا باشد قیمت نرده هم بیشتر خواهد شد. البته سبک طراحی و میزان تزئینات مورد استفاده در نرده بر قیمت آن تاثیرگذار است.

نرده استیل

نمونه‌ای از نرده استیل

نرده استیل :

این نوع از نرده یک محافظ و نگهدارنده برای راه پله محسوب می‌شود. نرده استیل پرکاربرد بوده و به خاطر زیبایی که دارد در مکان های مختلف استفاده می‌شود و مناسب سلیقه های مختلف می‌باشد. این نرده ها ظاهری لوکس _ براق _ صیقلی _ با ظرافت _ پولیش خورده و لبه هایی صاف دارند که در طراحی داخلی و خارجی ساختمان کاربرد زیادی دارند. از این نوع نرده در ساختمان های مدرن و جدیدی که ساخته می‌شود، به کار می‌رود. نرده استیل یک جزء ثابت و جدا نشدنی در صنعت دکوراتیو است. اصولا در تولید این نرده ها از آلیاژ هایی که بر پایه آهن کروم که 10 درصد باشد استفاده می‌شود. چون خود آهن به تنهایی دارای معایبی است. با اضافه کردن کروم به آهن، استنلس استیل حاصل می‌شود که همین امر باعث مقاوم شدن نرده استیل در برابر خوردگی ها می‌شود.

ویژگی های نرده استیل :

ü     ظاهری زیبا برای راه پله

ü     مقاوم بودن زیاد

ü     مقاوم در برابر حرارت

ü     مقاوم بودن در برابر عوامل جوی

ü     ضد زنگ بودن

ü     دارای خاصیت ضد خش بودن

ü     دارای سطحی صاف و صیقلی

ü     خاصیت آنتی باکتریالی

ü     قابل نصب با جوش و یراق آلات

ü     با گذشت زمان تغییر رنگ و تغییر شکل نمی‌دهد

ü     عایق قوی در برابر نور خورشید

ü     مقاوم در محیط اسیدی

دسته بندی نرده از لحاظ طرح تولید :

رایج ترین طرح این نوع نرده برای راه پله سه خط _ پنج خط و هفت خط می‌باشد.

سه خط : یک راه پله امن به سه شبکه نیازمند است. فاصله استاندارد یک شبکه تا شبکه دیگر 15 تا 20 سانتی متر می‌باشد.

پنج خط : این طرح خط ارتفاعی بین 83 تا 95 سانتی متر دارد. دارای پنج نرده افقی و یک لوله هندریل در قسمت پایین نرده در آن به کار رفته است.

نرده استیل

نرده پنج خط

هفت خط : کامل ترین و بزرگترین نرده در نوع خود است. در ساختمان های بالای 15 طبقه استفاده می‌شود. دارای هفت خط افقی و لوله فوقانی 5 میلی متری است. ارتفاعی بین 83 تا 93 سانتی متر دارد.

همچنین در طرح های نرده پنجره _ بالکن _ استخر _ فضای باز و دکوری هم به کار می‌رود.

نرده ، حفاظ بانکي و درب استنلس استيل در آلیاژهای 304 - 316 و با ضخامت های مختلف مناسب براي مراکز تجاري و بانک ها

پله های معلق پیش ساخته از جنس استیل ، آهن با کف پله چوبی و شیشه ای با قابلیت نصب در کمترین زمان ممکن

 

شرکت سپکو تولید کننده انواع نرده استیل در ضخامت های مختلف با قیمت های مناسب می باشد. برای خرید نرده استیل می توانید با کارشناسان شرکت سپکو در ارتباط باشید.نمونه های نرده استیل در تصاویر بالا بارگزاری شده است. آلیاژهای متنوع در تولید نرده استیل کاربردهای آن را با توجه به محل استفاده متمایز می نماید. شرکت سپکو بزرگترین تولیدکننده نرده استیل در کشور می باشد که برای منظور در راستای سفارشات خرد و کلان نرده استیل فعالیت گسترده ای دارد.