با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمام عرصه ها شاهد به وجود آمدن ایده های خلاقانه ای هستیم . یکی از عرصه هایی که پیشرفت تکنولوژی درون آن به خوبی دیده می شود صنعت ساختمان سازی و طراحی داخلی است . ایده های بسیار زیبا باعث ایجاد خانه هایی مدرن شده که نظر هر فردی را به خود جلب  می کند. قبلا در طراحی داخلی خانه بیشتر به طراحی حال و اتاق ها توجه میشده ولی امروزه حمام ها هم با طراحی های بسیار زیبا به عنوان یک جایگاه شیک درون هر خانه به آن نگاه می شود. حمام شیشه ای یکی از طراحی های زیبای حمام است.

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای

امروزه بیشتر افراد از حمام رفتن لذت می برند و تقریبا می توان گفت حمام در هر خانه ای بسیار مهم و مفید است و چون اکثر افراد از آن استفاده می کنند باید طراحی زیبایی داشته باشد .شما می توانید از کمترین فضای ممکن با استفاده از شیشه یک حمام شیشه ای درست کنید. حمام شیشه ای یک فضای مدرن و شیک است که امروزه در بیشتر ساختمان ها دیده می شود و مورد توجه افراد قرار گرفته است. درب های شیشه ای برای حمام به سرعت در حال گسترش هستند به طوری که شما در هر خانه مدرن و امروزی می توانید این طراحی درب شیشه ای را برای حمام را ببینید.

هزینه استفاده از شیشه برای حمام شیشه ای بسیار معقول و به صرفه است و هر فردی می تواند از آن استفاده کند. در خانه های امروزی که بسیار کوچک شده اند استفاده بهینه از فضا بسیار مد نظر قرار می گیرد و اینگونه حمام ها می تواند گزینه خوبی برای استفاده مناسب از فضا باشد. جنس درب های شیشه ای که برای حمام استفاده می شود از سکوریت است که بالاترین و بهترین کیفیت را دارد.

علت استفاده از حمام شیشه ای چیست؟

امروزه به دلیل کمبود جا در خانه ها و یا دلیل مهمتر آن زیبایی حمام ها از حمام شیشه ای استفاده می کنند. شرکت های زیادی در ایران وجود دارند که شیشه های حمام را تولید می کنند و یا طراحی حمام شیشه ای را انجام می دهند شما می توانید با مراجعه به آنها از قیمت مطلع شوید . میتوان گفت برای جداسازی حمام از قسمت های دیگر از شیشه استفاده می کنند. هوای حمام بسیار مرطوب است و همین جدا سازی باعث می شود که رطوبت و یا باکتری به نقاط دیگر خانه نرود.

شیشه های به کار رفته در حمام شیشه ای مانند دیوار هستند ولی با این تفاوت که از ورود نور و هوا به داخل حمام جلوگیری نمی کند. شیشه های به کار رفته در حمام های شیشه ای سبک هستند و به دلیل قاب دار بودن آنها محکم و با دوام می باشند. فریم که در اینگونه حمام ها به کار میرود ضد زنگ هستند و به راحتی زنگ نمی زنند.

مدل های مختلف و گوناگونی برای شیشه های حمام وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و علاقه خود هر مدل را که خواستید انتخاب نمایید و به کار ببرید. برای دریافت خدمات و قیمت می توانید به سایت مجموعه سپکو به نشانی : www.sepcoal.com مراجعه نمایید.

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای